Informacyjnie

Gdzie jesteś, Vess?

Jestem, jestem. Nie tak daleko, jakby się mogło wydawać.

Kończę rok, niedługo się bronię, pracuję, a myślami jestem już w kolejnych projektach, które mam nadzieję zacząć wraz z nadejściem wakacji. Nie mam ostatnio czasu na Piach i jeszcze przez kilka najbliższych tygodni nie będę go mieć, ale jako że z internetów zupełnie nie zniknęłam, pomyślałam, że przyda się informacja o tym także tutaj.

Co tydzień w piątek lub sobotę można mi towarzyszyć na Wattpadzie – portalu okołoliterackim, do pisania na którym przymierzałam się już od… dobra, od dawna. Chciałam najpierw się rozeznać, dotrzeć przynajmniej do top setki (nawet się udało, zobaczymy, na jak długo), a potem zaprosić tam moich stałych czytelników, którym, jak słyszałam, brakuje ostatnimi czasy czegoś do poczytania. Czegoś, co w pewien sposób zahaczałoby o historię Czerwonego piachu. Dziś wychodzę tym brakom naprzeciw.

Na Wattpadzie postanowiłam przetestować coś nieco innego niż tutaj. Przeczytaj to! to dialog z czytelnikiem w dosłownym tego słowa znaczeniu. To historia pewnego dziewczęcia zamkniętego w więzieniu, które potrzebuje waszej pomocy, by się stamtąd wydostać. W tej chwili liczy sobie kilkanaście króciutkich, kilkuzdaniowych części – przeczytanie całości nie zajmie wam więcej niż paręnaście minut. Jeśli wpadniecie, pamiętajcie, by dać znać, że to właśnie wy, i nie wahajcie się dołączyć do ekipy. Będę zobowiązana.

Z początkiem opowieści zapoznacie się w interaktywnym okienku powyżej lub tutaj.

~***~

Odwiedź mnie też na:

fb black czerwony piachwattpad black czerwony piachtwitter black czerwony piach
~ bieżące info ~ część twórczości ~ nieco luźniej